Клуб настільного тенісу “Хорт” взяв участь в”Ярмарку спорту”

03/06/2019

П*ятий рік поспіль у Запоріжжі проводиться унікальний захід, який отримав назву “Ярмарок” спорту. Головна його ідея — познайомити місцевих жителів з тими видами спорту, які культивуються в місті. Для юного покоління — це чудова можливість в одному місці побачити усі напрямки і обрати для себе той, який більш до вподоби.

В цьому році в заході взяло участь понад сотня представників різних видів спорту — від карате і боксу до гімнастики і настільного тенісу.

З останнім видом в Центральному парку міста “Дубовий гай” запоріжців знайомили тренери клубу настільного тенісу “Хорт”, майстри спорту Марія та Тимур Войтехови. Для цього спортивного подружжя подібні акції — не новина. Цією осені Тимур та Марія провели кілька відкритих уроків з настільного тенісу в школах. Завдяки чому кількість прихильників цього виду спорту значно зросла. “Ярмарок спорту” – наступний рівень. Адже за вихідний день через локацію пройшли тисячі запоріжців.

– Чудово, що є така можливість — представити свій вид спорту для широкого загалу, – каже тренер клубу “Хорт”, майстер спорту Марія Войтехова. – Дійсно, можна підійти, вибрати усією родиною — що саме зацікавить вашу дитину. Природно, ми популяризуємо наш вид спорту — настільний теніс. Запрошуємо всіх бажаючих спробувати, влаштовуємо конкурси, де можна виграти сертифікати і прийти на безкоштовне тренування до клубу “Хорт”, отримати безкоштовний абонемент. Мета — це спорт, здоров*я, відривайтесь від гаджетів, приходьте грати в настільний теніс.

Програма роботи локації клуб “Хорт” на “Ярмарку спорту” включала в собі кілька етапів. На початку був влаштований майстер-клас, професіональне тренування, де фахівці продемонстрували специфіку свого виду спорту. Після цього можливість взяти ракетку до рук та спробувати себе в ролі тенісиста під керівництвом досвідчених наставників отримали усі бажаючі. Несвтачі від них не було. Протягом роботи “Ярмарку” через локацію клубу “Хорт” пройшли сотні запоріжців. Найбільш активні з них отримали сертифікати на безкоштовні тренування в клубі.

Підхід колективу “Хорту” отримав належну оцінку. Голова оргкомітету “Ярмарку спорту”, керівник правління Асоціації спортивних організацій Антон Карнаух нагородив команду почесною грамотою, яку вручив президентові клубу Роману Севастьянову.

Категория: Новини, турниры