Команда “Хорт”-ДЮСШ №4 стартувала у клубному чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги

13/09/2019

В Умані стартував перший тур клубного чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги. Серед 12 учасників об*єднана команда клубу настільного тенісу “Хорт” та ДЮСШ №4.

У перший день колектив зіграв три матчі. У стартовому поєдинку суперником запоріжанок стала  київська команда ДЮСШ-3-ДЮСШ-26. Дві зустрічі тут виграла тренер клубу настільного тенісу “Хорт” майстер спорту Марія Войтехова. З однаковим рахунком 3:0 вона перемогла Анастасію Боднар та Надію Гармаш. У підсмуку – загальна перемога “Хорт”-ДЮСШ №4 – 3:1.

В наступній зустрічі запоріжанки зустрілися з колективом Херсонського вищого училища фізичної культури. Тут знову потужно провела свої матчі Марія Войтехова. Дві сухих перемоги – над Вікторією Фісько та Юлією Синіциною. Проте це не допомогло запорізькій команді – 3:2 перемога спортсменок з Херсону.

В третьому матчі – київський колектив “Акцент”. В черговий раз – традиційно потужна хода Марії Войтехової, яка переграла Антоніну Матвєєву та Ольгу Єгорову – 3:0. Загальна перемога “Хорт”-ДЮСШ №4 – 3:1.

За підсумками першого дня змагань запорізький колектив посідає 5 місце в таблиці розіграшу.

Метки: ,

Категория: Новини, турниры