У клубі настільного тенісу “Хорт” відкрився всеукраїнський турнір

26/09/2019

Вже другий рік поспіль в Запоріжжі проходить Всеукраїнський рейтинговий турнір під назвою “Кубок Хорт”. Спортсмени з усієї країни збираються в однойменному клубі настільного тенісу, який відкрився восени 2018 року.

У четвер тут відбулося урочисте відкриття змагань. На ньому до учасників з вітальним словом звернулися начальник управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Власова, начальник управління фізічяеской культури та спорту Запорізької міської ради Едуард Багіров, президент Федерації настільного тенісу Запорізької області Олександр Пеленкін, директор регіонального центру фізичної культури і спорту ” Інваспорт “Андрій Барабанов, президент клубу настільного тенісу” Хорт “Роман Севастьянов.

Керівники запорізького спорту високо відгукнулися про діяльність клубу “Хорт” за минулий рік, який став поштовхом розвитку настільного тенісу в Запоріжжі.
Начальник управління фізичної культури та спорту Запорізької міської ради Едуард Багіров нагородив Романа Севастьянова почесною грамотою міськради.

Змагання триватимуть до 29 вересня.

Більше фото:

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.427242961197761&type=3

Метки:

Категория: Новини, турниры