Марія Войтехова приносить своїй команді перемогу в жіночій вищій лізі України

25/11/2019

Протягом чотирьох днів у запорізькому клубі настільного тенісу “Хорт” тривали змагання другого туру Клубного чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги.

Одним з фаворитів турніру була об*єднана команда клубу “Хорт” та дитячо-юнацької спортивної школи №4. За підсумками першого туру запоріжанки посіли друге місце. І в домашньому етапі були налаштовані піднятися  на найвищу сходинку.

Доля першого місця вирішувалася у поєдинку “Хорт-ДЮСШ-4” з переможцем першого туру  – колективом херсонського вищого училища фізичної культури.

Головне навантаження знову лягло на лідера запорізької команди – тренера клубу “Хорт” Марію Войтехову. Вона розпочинала поєдинок. Суперницею запоріжанки стала двадцятиоднорічна майстер спорту Юлія Синіцина. В кожному сеті точилася уперта боротьба. Але клас Марії Войтехової виявився вищим – 3:0.

Фінальну крапку також ставила саме Марія. На момент її виходу до свого другого поєдинку в цьому матчі  “Хорт-ДЮСШ-4” перемагав з рахунком 2:1. Тож завданням лідера команди було не допустити тай-брейку.

З завданням Марія Войтехова упоралася. Також упевнена перемога запорізької спортсменки над ще одним майстром спорту – Вікторією Фісько – 3:0. І загальний рахунок матчу – 3:1 на користь “Хорт-ДЮСШ-4”.

Цей результат приніс запорізькому клубу не тільки перше місце на другому турі, а й лідерство у загальному заліку.

Метки:

Категория: Новини, турниры