Перша перемога клубу “Хорт” у фіналі регіональної ліги

20/12/2019

У клубі настільного тенісу “Хорт” стартував фінал Регіональної ліги південно-східного регіону. За нагороди сперечаються 12 кращих колективів за підсумками першого туру. Один з фаворитів змагань – господарі змагань, команда “Хорт”. До першого фіналу колектив під керівництвом Тимура Войтехова вийшов з першого місця у своїй групі. Але керманич вважає, що просто цього разу не буде.

– Тут “Фенікс” з Покровська, така досить-таки сильна команда, – каже Тимур Войтехов. – Я думаю, всі становитимуть нам конкуренцію, тому що я буду випускати молодих хлопців, щоб вони награвалися, а там подивимося.

У першому поєдинку суперником “Хорта” стала команда ДЮСШ №12 з Дніпра. Тут тон задав Тимур

Тимур Войтехов

Войтехов. Без особливих зусиль він переграв Дениса Лебедєва – 3: 0. Про хід зустрічі переконливо свідчать результати всіх трьох сетів – 11: 4, 11: 6, 11: 1 на користь граючого тренера “Хорта”.

Другим підійшов до столу чемпіон Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Михайло Попов. Йому протистояв дніпрянин Ігор Підпалий. Нашому іменитому паралімпійцеві довелося досить складно. У другому сеті суперник зміг вирвати перемогу – 11: 9. Але загальний підсумок – 3: 1 на користь запорожця.

Михайло Попов

– Він лівша, захисник, досить-таки незручний по стилю гри, і тому потрібен час, щоб звикнути до нього і здобути перемогу, – ділиться Михайло.

Головна відповідальність лягла на самого юного учасника команди “Хорт” – 12-річного Богдана Похиленка. Його виграш приносив команді перемогу в матчі. Суперник доросліший більше ніж удвічі – 26-річний Валерій Проценко. Матч перетворився на справжній трилер. У першому сеті перемогу здобув Богдан – 11: 6. Але дві наступні партії були за його опонентом. Проте юний “хортівець” знайшов в собі сили і характер, щоб переломити хід зустрічі. Спочатку він відновив баланс – 2: 2. А у вирішальному сеті вирвав перемогу – 11: 9.

Богдан Похиленко

– Богдан боровся до кінця, – не приховує задоволення від гри учня Тимур Войтехов. – Виконав установку, проявив характер, загалом молодець.

Загальний рахунок матчу – 3: 0 на користь клубу “Хорт”. Змагання будуть проходити протягом 3-х днів. Переможці та призери стануть відомі 22 грудня.

Категория: Новини, турниры