Спортсмени клубу “Хорт” привезли медалі міжнародного турніру

20/01/2020

Протягом двох днів в Одесі проходив міжнародний рейтинговий турнір на призи компанії GEWO. У змаганнях взяли участь команди з кількох міст України та Молдови. Впевнено виступили тут спортсмени клубу настільного тенісу “Хорт”.

Богдан Похиленко

Наймолодший учасник команди – 12-річний Богдан Похиленко – потужно пройшов турнірну дистанцію у віковій категорії 2007 року народження і молодше. Юний запорожець пробився до фіналу, де поступився одеському спортсмену Леоніду Якимчуку. У підсумку – срібна медаль.

Як завжди, на стабільно високому рівні відіграв тренер клубу “Хорт”, майстер спорту Тимур Войтехов. У першому поєдинку він не без боротьби здобув перемогу над молдовським спортсменом Віктором Киссой – 3: 2. У чвертьфіналі запорожець виявився сильнішим за Ігоря Романенка з Бендер – 3: 1. У матчі за вихід у фінал його суперницею стала досвідчена одеситка Наталія Алексєєнко. Перемога дісталася Тимуру Войтехову лише на тай-брейку – 3: 2. І в головному поєдинку турніру Тимур Войтехов завдав поразки ще одному представнику Молдови Данилу Титову – 3: 1, що принесло йому звання чемпіона.

У змаганнях дівчат не було рівних ще одній представниці клубу “Хорт” Марії Хлістуновій.