У спортивному клубі “Хорт” ветерани розіграли нагороди турніру Федора та Олега Якутовичів

17/02/2020

Триває ХІХ Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам*яті відомих запорізьких тренерів Федора та Олега Якутовичів.

Наступними після юнаків вступили у боротьбу ветерани. Вони змагалися у трьох вікових категоріях.

У наймолодшій – 40-49 років – виступало 19 спортсменів, які представляли кілька міст України. Потужно пройшов турнірну дистанцію дніпрорудненський спортсмен Дмитро Абросімов. Йому не було рівних у підгрупі. В усіх поєдинках він здобув перемоги з сухим рахунком 3:0 – над енергодарцем Валентином Березовським, Євгеном Сазоновим з Маріуполя, запоріжцями Олександром Тарасенком та Іриною Шарашовою.

В 1/4 фіналу Дмитро Абросімов завдав поразки маруіпольцю Вадиму Щепці – 3:0, в півфіналі переграв дніпрянина Андрія Лифанова – 3:2 і поєдинку за золоту медаль виявився сильнішим за чернігівця Сурена Власяна – 3:2. Бронзову медаль тут здобув запоріжець Сергій Коробейник.

14 учасників зібралося у віковій групі 50-59 років. Тут переможцем став запорізький спортсмен Володимир Гайнюк. На другому місці фінішував його земляк Володимир Суржик і замкнув трійку призерів Олег Рибаков з Енергодару.

Цікава боротьба проходила у настаршій категорії понад 60 років. тут не було рівних Григррію Козакову з Нової Миколаївки. В першому фіналі він переміг в усіх поєдинках. Срібну медаль здобув Валерій Волошко з Дніпра, бронза на рахунку маріупольця Анатолій Капустіна.

Категория: Новини, турниры