Спортивний клуб “Хорт” отримав нагороду “Ярмарку спорту-2020”

04/06/2020

Вже шостий рік поспіль спортивний загал Запоріжжя демонструє мешканцям міста свої види спорту з метою залучення містян до здорового способу життя. Цей захід отримав назву “Ярмарок спорту”. Традиційно він проводиться на початку червня у центральному парку Запоріжжя “Дубовий Гай” і збирає представників понад шістдесяти спортивних організацій з клубів, федерацій та секцій. Вже вдруге у заході бере участь спортивний клуб “Хорт”.

В нинішньому році за причин карантину організатори перевели його у формат онлайн.

“Ярмарок спорту-2020” був розділений на дві частини. У першій учасники надавали оргкомітету — Асоціації спортивних організацій — відеоролики з онлайн-тренуваннями.

Клуб “Хорт” був представлений трома напрямками. У першу чергу своїм профільним видом спорту — настільним тенісом. У яскравому відеоролику тренер клубу — майстер спорту, володарка Кубка України-2018 Марія Войтехова — продемонструвала весь тренувальний процес тенісиста.

Не менш видовищними вийшли роботи від тренерів з хореографії Вікторії Васильчук та фітнесу — Ксенії Каражбей.

Другим етапом було визначення переможців, які отримували грошові премії від Асоціації спортивних організацій. Воно проходило способом всенародного онлайн-голосування, в якому будь-який бажаючий віддавав свій голос за улюблений вид спорту, клубу або тренера.

Загалом за клуб “Хорт” було віддано 258 голосів. На жаль, це не дозволило нам увйти до числа лауреатів.

Але без нагороди клуб “Хорт” не залишився. Команда отримала почесний диплом та пам*ятний приз, який під час урочистого підведення підсумків у камінному залі палаці спорту “Юність” було вручено віце-президенту клубу Микиті Севастьянову.

Сподіваємося, що під час наступних заходів прихильники клубу “Хорт” зокрема проявлять більшу активність, що має продемонструвати наше справжнє місце у спортивній сім*ї Запоріжжя.

Категория: Новини